Denný montessori tábor 4-7 rokov (4. termín)

PROGRAM:

Veríme v čarovné detstvo a radosť z učenia a hranla sa v zmlešanej skupine detí. Samozrejmosťou je rešpektujúce prostredie a pristup inšpirovaný montessori pedagogikou.

Ponúkame vám jedinečnú kombinádu originálnych montessori aktivit spolu s voľnejšou zábavou v našich klubových priestoroch so záhradou a ihriskom. Pri získavaní nových vedomosti, bádaní a tvorení zapojíme všetky naše zmysly, zoznámime sa s rôznymi materiálmi a preskúmame viaceré prírodné zákonitosti a oblasti života.

Ponúkame zdravú stravu a časť celodennej stravy si pripravime i sami. K neodmysliteľným aktivitám v našom klube patrí aj starostlivosť o záhradku a naše okolie.

Každé dieťa chceme spoznať ako jedinečné individuum s jeho aktuálnymi potrebami vo vývoji, výchove, výzvach a starostlivosti.

CENA:

130 eur so stravou, možnosť výberu poldennej alebo celodennej účasti
Poldenný tábor (8.00 – 13.00)
Celodenný tábor (8.00 – 16.00)
Súrodenecká zl’ava: 10%

Cena zahŕňa zdravú desiatu, teplý obed, olovrant, materiál na tvorenie, pokusy, prácu s montessori pomôckami, poistenie zodpovednosti za škody.

Prihlasovať sa môžete na tel.č.: 0907 743127, na mail slnecnica@magula.eu, alebo priamo pri vopred dohodnutej návšteve nášho klubu.

Tešime sa na malých dobrodruhov a bádateľov!

Dátum

26. - 30.júl.2021
Expired!

Cena

130.00 €
Kategória
Menu